Zdrowie

Czas na jogę

Uwielbiasz jogę a może chcesz rozpocząć z nią przygodę? Centrum Kultury Wilanów zaprasza na zajęcia do Alto Wilanów.

Esencja jogi zebrana w oparciu o jogę kundalini to pełne mocy i bogate w różnorodność narzędzie, pomocne w usprawnianiu ciała, relaksowaniu, budowaniu spójności. Joga ta dostarcza nam doświadczenie spełniania naszych marzeń, celów życia oraz aktywuje wewnętrzne samouzdrowienie.

Podczas zajęć rozwiniecie uwagę na sobie dzięki różnym rodzajom ćwiczeń, wymiennie pracujemy z różnymi rodzajami oddechu, skupienia, układami dłoni, z dźwiękami oraz z relaksacją i medytacją. Dzięki jodze uzdrawiamy stronę fizyczną: ciało, sferę emocjonalną, psychologiczną oraz możemy uzdrowić swoje życie i blokady okolicznościowe i społeczne. Joga ta jest techniką dzisiejszych czasów, gdzie potrzebujemy szybkich i skutecznych rozwiązań. Nie jest wymagana sprawność fizyczna, pracować będziecie na indywidualnych możliwościach każdej osoby, we własnym tempie.

PROWADZĄCA: Beata Pasikowska (Jagat Prem) – przez ok. 10 lat rozwijałam się przy Hatha jodze (w tym jodze Iyengara). Od 3,5 roku zajmuję się Kundalini jogą. Dużo pracuję z kobietami, specjalizuję się również w konsultacjach jogi dla biznesu. Aktualnie pogłębiam wiedzę o stronie terapeutycznej jogi, również pracując z seniorami.

Zapisy w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz przez stronę: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/15035.

Prowadzący: Beata Pasikowska
Wiek: 18+ lat
Dzień i godzina zajęć: poniedziałki 9.30-11.00 i/lub środy 19.30-21.00
Koszt: 120 zł miesięcznie (1xtyg.), 150 zł miesięcznie (2xtyg.)

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/198921991292206

źródło: CKW, fot. pexels.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *